Мала Анна Дмитрівна
Пріоритетні напрямки в практичній діяльності
Ведення пологів
Плановий та ургентний кесарів розтин
Медичний супровід жінкам після 22-го тижня вагітності із ускладненою та екстрагенітальною патологією, багатоплідною вагітністю, рубцем на матці
Гінекологія
Членство у професійних організаціях/досягнення
Професійний розвиток
Професійні цінності
Безмежно дякую Анні Дмитрівні за вашу працю, за професіоналізм, турботу та золоті руки! Поруч із Вами я відчула себе в надійних руках. Ви справжній фахівець своєї справи. ДЯКУЮ Вам!!!
Хочу щиро подякувати найкращій лікарці за те, що допомогла обом моїм дітям зʼявитися на світ🤗
Лікарка приїхала на пологи вночі, а у свій вихідний приїхала оглянути мене. Дуже тішусь, що колись обрала саме Анну Дмитрівну, а коли планувала другу вагітність, то перше, що я знала, що піду тільки до неї народжувати 🥰
Щиро рекомендую всім народжувати в Анни Дмитрівни❤️
Мало того, що ви не пошкодуєте, так ще й будете радити її всім своїм подругам)))
Велике дякую Анні Дмитрівни за легкі пологи та професіоналізм! Таких лікарів зараз дуже мало, вона легка та дуже відповідально ставиться до своєї роботи. Приїздила в свій вихідний (неділю) щоб просто оглянути чи все в мене добре 🤗 Дуже вдячна і задоволена лишилась !😘😘😘
Хочу щиро подякувати Анні Дмитрівні Малій за професіоналізм, турботу та підтримку під час пологів. Усе пройшло на найвищому рівні — спокійно, комфортно та під постійним контролем. Анна Дмитрівна завжди була на зв’язку, відповідала на всі запитання та допомагала почуватися впевнено в такий важливий момент.
Завдяки її досвіду, уважності та людяному ставленню залишилися лише найкращі враження. Щиро рекомендую Анну Дмитрівну всім, хто шукає компетентного та небайдужого лікаря.
Щиро Вдячна Анні Дмитрівні за пологи, за високий професіоналізм ,постійну турботу та підтримку !!!
Все пройшло максимально комфортно , я дуже задоволена. Почувала себе у надійних руках. Дякую Богу , що направив мене саме до Вас.
Дякуємо за те , що допомогли зʼявитися на світ нашому синочку!!!
Хочемо побажати Вам міцного здоровʼя та Вашій родині, успіхів та натхнення у роботі , Божого благословення та мирного неба над головою!!!❤️❤️❤️
Народжувала в Анни Дмитрівни Малої і можу щиро сказати — це лікар від Бога. В мене була не проста вагітність, але весь цей час Анна Дмитрівна була зі мною на зв’язку і вдень, і вночі, завжди підтримувала, відповідала на всі питання та допомагала не панікувати.
Завдяки її професіоналізму, турботі та уважності на світ народилася наша прекрасна дівчинка. Пологи пройшли добре саме тому, що я знала — знаходжуся в надійних руках. Я безмежно вдячна їй за підтримку, людяність, терпіння та неймовірне ставлення. Це не просто чудовий лікар, а людина з великим серцем, яку хочеться рекомендувати кожному.
Хочу подякувати професіоналу своєї справи,просто чуйній людині та Супер жінці -Анні Дмитрівни!
Завдяки Вам на світ зʼявилась наша крихітка!
Дякуємо що завжди були поруч в любий час дня і ночі,підтримували,заспокоювали,ми впорались тільки завдяки Вам!
Міцного Вам здоров’я,терпіння та натхнення у Вашій нелегкій праці!
Хочу щиро подякувати лікарці акушеру-гінекологу Малій Анні Дмитрівні за професіоналізм, підтримку та людяність під час народження моєї донечки.
Завдяки її спокою, впевненості та турботі я почувалася у безпеці в такий важливий момент життя. Вона була уважною до кожної деталі, все пояснювала і підтримувала морально. У найвідповідальніший момент лікарка вчасно зреагувала та врятувала життя моєї дитини.
Безмежно вдячна їй за здорову донечку і мій спокій у цей особливий день 🤍
Анна Дмитрівна найкращий лікар і чудова людина яка ніколи не підводить і яка завжди залишається з тобою до кінця у своїй справі🤩
Хочу висловити велике ДЯКУЮ Малій Анні Дмитрівній💐
Це справді лікар від Бога!!! Щирість, чуйність, підтримка, позитив, професіоналізм і любов до пацієнтів-це все про неї❤
Щиро всім рекомендую👍
І якщо в майбутньому наважусь ще на вагітність,то тільки до Анни Дмитрівної😉
Хочу висловити безмежну вдячність Анні Дмитрівні за народження мого малюка!🎀 Це професіонал з великої літери та неймовірно чуйна людина. 🥰Протягом усього процесу я відчувала себе в надійних руках. ☺Її спокій, впевненість та лагідне ставлення допомогли мені пройти через пологи без страху.😊 Дякую за терпіння, підтримку в найважчі хвилини та за наше здорове щастя!"🫶
Чудовий лікар! Задоволена
Лікарка з великим серцем та щирою посмішкою. Неймовірна Анна Дмитрівна то як квіточка під сонечком, завжди з хорошим настроєм. Впевнена була, що пологи з нею, це про безпечність, правильні рішення і тільки щирі і позитивні емоції. Величезна підтримка до і після пологів. Щира та віддана приводити в цей світ нове життя. Анна Дмитрівна не тільки професіонал в своїй роботі, вона прекрасна людина, яка завжди підтримає і знайде правильні слова в потрібну мить. Я щиро радію, що мої пологи пройшли саме з цією лікаркою і обов’язково всім рекомендую, з Анною Дмитрівною пологи – одна насолода❤🫶🏻
Анна Дмитрівна не тільки професіонал у своїй справі, але й дуже хороша людина. Їі підримка , поради дуже цінні і насправді приносять користь.
Щиро рекомендую Анну Дмитрівну і дуже дякую їй за допомогу у появі на світ мого синочка!
Дуже вдячна лікарю за уважність і професіоналізм. Прийом пройшов спокійно та комфортно, лікар усе пояснює зрозуміло і без поспіху. Відчувається турбота про пацієнта і справжнє бажання допомогти. Рекомендую від щирого серця.
Анна Дмитрівна – це лікар з великої літери. Саме завдяки їй моя дитина жива. Такого чуйного лікаря, який буде переживати за пацієнта, як за близьку людину, ще треба пошукати. Професіонал своєї справи, заспокоїть коли потрібно, розвіє всі страхи та сумніви, дуже легка в спілкуванні!) А ще має чуйку, яка її ніколи не підводить ))
Якщо народжувати то тільки до неї.
Деталі звернення: Хочу щиро подякувати Анні Дмитрівній за професіоналізм, турботу та підтримку під час народження нашої дитини. Завдяки її спокою, впевненості та уважності я почувалася в надійних руках. Вона все пояснювала, підтримувала морально та приймала правильні рішення в потрібний момент. Це лікар з великим серцем і золотими руками. Безмежно вдячні за допомогу в появі нашого малюка на світ🤍🤍🤍
Родила трьох дітей в Анни Дмитрівної . Я рада що родила саме в неї її чуйність , індивідуальний підхід до тебе, досвід просто вражають .Дуже їй вдячна за її роботу
Хочу щиро подякувати Анні Дмитрівній Малій за нашу донечку! Це були мої другі пологи (жовтень 2025 р.), і мені було з чим порівнювати. Завдяки її професіоналізму та спокою все пройшло максимально легко, злагоджено та без зайвого стресу. Анна Дмитрівна чітко казала що робити, що й допомогло мені народити природньо та без проблем здорову дівчинку. Варто відмітити і чудову роботу в команді.
Дякую вам, Анно Дмитрівно, за ваші золоті руки, добре серце та неймовірну підтримку!
Анна Дмитрівна чудовий лікар і професіонал своєї справи.
Чудовий лікар, професіонал своєї справи. Народжувала двох діток і все пройшло легко завдяка підтримці лікаря Анни Дмитрівни. Впевнено можу радити іншим жінкам.
Анна Дмитрівна чудовий лікар з великим серцем! Завжди позитивно налаштована та передає цей позитив своїм пацієнтам! Народжувала в неї двох своїх діток – все чудово! Підчас пологів давала зрозумілі настанови і обидвоє пологів пройшли легко і без «наслідків»👌🏻
Протягом вагітності неодноразово зверталася до Анни Дмитрівни – вона завжди була поруч 🫶🏼
Більше того, і після пологів планую звертатися до Анни Дмитрівни за щорічними оглядами 🫶🏼
Лікар від Бога, чудовий професіонал та неймовірна жінка!
Це найкращий лікар який зустрічався у моєму житті🤗 Професіонал своєі справи,добра,чуйна завжди підтримає і виписуєшся з позитивним настроєм